Sayı 01 Sayı 02 Sayı 03

SAYI 01

Bötekiler
Bötekiler
Bötekiler
botekiler
e-Atık
Artık zenginin malı züğürdü zehirliyor. Artan dünya nüfusu, artan istekler. Her geçen gün yeni ürünler, yeni firmalar. Baktığınız zaman hiç bitmeyecek gibi görünen bir döngü ya da bize mi öyle geliyor acaba?
botekiler Klavye ve Fare Dönemi Bitiyor Mu ?
Klavye ve fare o ihtişamlı günlerini yitiriyor mu? Günümüzde hangi teknolojiler klavye ve faremizin yerini alacak? Bu ve benzeri sorulara yazımıza göz atarak cevap bulabilirsiniz.

botekiler
Oruç Aruoba
Yazar, şair, felsefeci. Akademisyen olarak başladığı kariyerine yazar ve çevirmen olarak devam etmiş, edebiyata ve düşünce dünyasına önemli katkıları olmuştur.

botekiler
Simyacı - Paulo Coelho
Simyacı, altı yılda kırk iki ülkede yirmi altı dile çevrildi ve yedi milyondan fazla sattı. Bu, Gabriel Garcia Marquez'den bu yana görülmemiş bir olay. Roman hakkında daha fazla bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz.
botekiler
Forrest Gump
Forrest Gump, zeka seviyesi 75 olan bir erkeğin hayatını ele alıyor. Zeka seviyesi nedeni ile devlet okullarına girmekte zorlanan Forrest Gump zamanla akla mantığa uymayan başarılara imza atıyor.
botekiler
Far Cry 3
Oyun aksiyon açısından tamamen sürprizlerle dolu. Açık dünya yapısı olmasının en büyük etkisi burada kendisini gösteriyor ve tamamen yönlendirmelerden uzak.